Pilates Evi

Hakkımızda

Pilates Evi, dünyada kendini kanıtlamış ve Pilates ekipmanlarında öncü kuruluş olan, ABD merkezli Peak Pilates, Tomahawk, Bendis ve Voit firmasının ekipmanlarını kullanarak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Uluslararası Peak Pilates ve Pilatesystem sertifikalarına sahip eğitmenlerin ders verdiği Pilates Evi, bünyesinde Reformer, Cadillac, Combo Chair, Barrel ve diğer Pilates ekipmanlarını bulunduruyor. Pilates Evi’nde kişiye özel hazırlanmış programların yanında iki kişilik aletli pilates ve mat grup dersi de  verilmektedir. Adana PİLATES EVİ, üyelerine Tomahawk marka bisikletlerle, spinning yaparak kardiyo çalışması da yaptırmakta.

Adana Pilates Evi, Turgut Özal Bulvarı üzerinde olmasıyla birlikte konumu gereği, Kenan Evren Bulvarı, Süleyman Demirel Bulvarı ve şehir merkezine ulaşımı çok kolaydır ve park sorunu yoktur.

Felsefemiz

En önemlisi bütün bunları alışageldik spor veya fitness salonlarının karmaşıklığını yaşamadan gerçekleştirebilmeleridir.

Misyonumuz

Pilates Evi, üyelerinin fiziksel ve psikolojik yapılarını geliştiriken, dengeli ve sağlıklı yaşam biçimine ulaştırıp, onu korumayı ilke edinmiştir. Pilates Evi Adana içerisindeki en temiz spor salonu olma hedefindedir. Rahat, motive eden ve eğitici bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Ders programlarımızın uygulamaya konmasıyla beraber, sağlık dengenizin ve formunuzun kalıcı bir etkiyle yeniden şekillendiğini göreceksiniz.